windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Recenzje

Fresh N Rebel Twins ANC – świetne słuchawki na każdą okazję!

Słuchawki bezprzewodowe to chętnie (szczególnie w dobie wszechobecnego home office) wybierany dodatek do naszych smartfonów, tabletów czy nawet laptopów. Dzięki nim nie musimy przejmować się ograniczającym nas okablowaniem. Ponadto, zajmują niewiele miejsca w naszym bagażu. Biorąc pod uwagę fakt, że nowe smartfony coraz częściej pozbawiane są złącza audio, zdecydowanie warto się zainteresować tym typem akcesoriów. A my sprawdzamy dla Was dzisiaj model Twins z ANC od Fresh N Rebel!

Słuchawki TWS z ANC? Jestem na tak!

Słuchawki Twins ANC od Fresh N Rebel trafiają do nas estetycznie zapakowane. W zestawie z nimi otrzymujemy etui ładujące, krótki kabelek USB-C oraz dodatkowy zestaw gumek. Słuchawki trafiły do mnie na testy w skromnym, nie wyróżniającym się kolorze Misty Mint, co uważam za zaletę, gdyż dzięki temu prezentowały się nawet elegancko. Zaletą słuchawek Twins ANC jest relatywnie długi czas pracy między ładowniami. Możemy liczyć na 9 godziny odtwarzania dźwięku na jednym ładowaniu (lub 7 po włączeniu funkcji ANC) oraz maksymalnie 36h doładowując sprzęt w etui ładującym (z ANC 27h). Same słuchawki natomiast naładujecie wyjątkowo sprawnie – wystarczy półtora godziny. W dwie godziny naładujemy natomiast samo etui pełniące równocześnie funkcję powerbanka. Przyczynia się do tego obecność złącza USB-C. Warto odnotować, że akcesorium kompatybilne jest także z ładowarkami bezprzewodowymi!

Jakość odtwarzanego dźwięku? Jest naprawdę nieźle!

Słuchawki Twins ANC oferują nam wysoką jakość odtwarzanego dźwięku. W moim odczuciu są w tej kwestii o klasę lepsze od „klasycznego” modelu Twins Tip. Oprócz wspomnianego trybu ANC do dyspozycji otrzymujemy także tryb wzmocnienia dźwięków otoczenia (co przydaje się w ruchu ulicznym) czy chociażby tryb gry. Producent chwali się, że prezentowane słuchawki cechuje brzmienie głębokiego, czystego basu – to prawda. Akcesorium radziło sobie w trakcie testów w tej kwestii fantastycznie – zarówno podczas odtwarzania muzyki, oglądania filmów, czy też słuchania podcastów. Nawet mój ukochany black metal brzmiał w tych słuchawkach nieźle. Nie mogę również wiele zarzucić głośności maksymalnej odtwarzanego dźwięku. Zasięg pracy słuchawek to około 10 metrów – możemy więc np. słuchać muzyki w trakcie sprzątania mieszkania, ładując smartfona w drugim pokoju. Podczas korzystania z Twins ANC nie odczuwałem dyskomfortu związanego z noszeniem tych słuchawek. Świetnie trzymały się w uszach nawet podczas uprawiana sportu, a dzięki wbudowanym mikrofonom możemy odbierać rozmowy, czy komunikować się z Asystentem Google bądź Siri.

Podsumowując…

Fresh N Rebel Twins ANC to zaskakująco dobre słuchawki. Powinny spełnić oczekiwania nawet wymagających użytkowników. Jeśli szukacie solidnych i eleganckich TWS, które po prostu będą dobrze i długo grały – a do tego zaoferują nam bonus w postaci ANC, to mogę Wam je polecić z czystym sumieniem! Warto na nie zwrócić uwagę szczególnie wtedy, gdy szukamy świetnie wykonanych słuchawek za relatywnie akceptowalne pieniądze. Kupicie je m.in. w x-kom za 449 złotych.