windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android OnePlus Urzadzenia

OnePlus Nord CE 5G oficjalnie! To będzie hit?

OnePlus Nord CE 5G to najnowsza propozycja od znanego producenta. Przecieki związane z tym urządzeniem pojawiały się w sieci od dłuższego czasu, a dziś doczekaliśmy się w końcu oficjalnej prezentacji. Sprawdźmy więc, czy faktycznie nowość od OnePlus będzie tak atrakcyjnym urządzeniem, jak zapowiadano.

OnePlus Nord CE 5G to świetna specyfikacja w dobrej cenie!

Prezentowana nowość została wyposażona w ekran o przekątnej 6,43″. Owa matryca osadzona została w plastikowej obudowie. Sercem nowego smartfona od OnePlus jest procesor Snapdragon 750 wspierany przez 8 GB RAM i 128 GB przestrzeni na dane. Warto zaznaczyć, że w sprzedaży dostępny będzie także wariant z 12 GB RAM i dwukrotnie większą przestrzenią na pliki. OnePlus Nord CE 5G pracuje pod kontrolą interfejsu OxygenOS 11, bazującego na Androidzie 11. Warto w tym momencie zaznaczyć, że urządzenie ma zapewnione ze strony producenta dwie duże aktualizacje „Robota”. Urządzenie jest zasilane baterią o pojemności 4500 mAh oraz ładowaniu 30W. Przyzwoicie zapowiadają się także możliwości fotograficzne. OnePlus postawił na główny obiektyw o rozdzielczości 64 MP. Ponadto mamy tu 8 MP szeroki kąt oraz dodatkowy sensor 2 MP. Producent przygotował dla nas także dedykowany tryb nocny.

OnePlus Nord CE 5G dostępny będzie w przedsprzedaży w Polsce od 12 czerwca bieżącego roku. Poznaliśmy jego ceny obowiązujące nad Wisłą. Kształtują się one następująco:

  • OnePlus Nord CE 5G 8/128 GB kosztuje 1499 złotych,
  • OnePlus Nord CE 12/256 GB kosztuje 1799 złotych.

Dajcie koniecznie znać w komentarzach czy podoba się Wam nowość od OnePlusa i czy bylibyście skłonni zdecydować się na zakup.

Źródło: OnePlus, Evan Blass