windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Aktualności Apple

Oto przyszłość zegarków Apple! watchOS 8 zaprezentowany!

Inteligentne zegarki to coraz chętniej wybierane przez nas akcesoria. Jednymi z najpopularniejszych na rynku są te wydawane co jakiś czas przez Apple. Wczoraj koncern z Cupertino zapowiedział oficjalnie kolejną wersję oprogramowania dla nich. Na jakie nowości powinni być przygotowani użytkownicy?

Takie nowości zagoszczą na zegarkach Apple!

System watchOS 8 to ciekawe nowe funkcje, które uczynią go jeszcze bardziej przydatnym w przypadku naszych Apple Watch. Wśród nowości warto wymienić tryb, w którym nasz zegarek będzie sprawdzał, czy prawidłowo chodzimy. Jego zadaniem będzie informowanie nas o wszelkich, wykrytych kłopotach z naszym przemieszczaniem się, w tym o ryzyku upadku. Ponadto doczekamy się usprawnień w kwestii ustawiania zdjęcia jako tarczy zegara. Po aktualizacji będzie ono lepiej komponowane z wyświetlanymi informacjami, co przełoży się na poprawioną estetykę. Apple odświeżyło także aplikację Zdjęcia, która pozwoli nam na udostępnianie fotografii bezpośrednio z poziomu zegarka w iMessage bądź mailu. wearOS 8 to także takie udogodnienia, jak obsługa AirTagów, udoskonalenia aplikacji Wallet oraz cyfrowego kluczyka samochodowego oraz nowe programy treningowe.

Nowa wersja watchOS będzie dostępna dla modelu series 3 i wszystkich nowszych generacji Apple Watch. Oczywiście oficjalnego wdrożenia nowej odsłony systemu powinniśmy się spodziewać we wrześniu. Użytkownicy zegarków z Cupertino na pewno będą zadowoleni!

Źródło: Apple