windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung

Oto nowa asystentka Samsunga! Internet oszalał!

Samsung niejednokrotnie udowadniał nam, że potrafi zaskakiwać nas ciekawymi innowacjami. Ich zadaniem jest natomiast uczynienie korzystania z naszych urządzeń mobilnych jeszcze wygodniejszym. Do tej pory rolę asystenta w przypadku urządzeń Galaxy pełniła aplikacja Bixby. Czy wkrótce zostanie zastąpiona przez Sam, na punkcie której właśnie oszalał Internet?

Sam zachwyciła fanów koreańskiego koncernu?

Całe zamieszanie związane z Sam wybuchło w serwisie Reddit. Pojawił się w nim bowiem przeciek ukazujący nam asystentkę Samsunga na grafikach oraz na animacjach. Niestety zniknął równie szybko, jak się pojawił. Zdążył jednak wzbudzić ogromne zainteresowanie fanów urządzeń Galaxy, którzy są Sam wręcz zachwyceni. Póki co jednak nie wiadomo w jakim sensie prezentowana postać będzie asystentem – czy będzie wprowadzać nas do świata urządzeń Galaxy, czy może po prostu zastąpi w tym charakterze Bixby. Samsung, póki co nie ustosunkował się do przecieku i nie wspomina ani słowem o swojej nowej asystentce. Być może dowiemy się czegoś konstruktywnego w owej kwestii w dniu prezentacji nowych, składanych smartfonów z Korei.

Mam nadzieję, że Koreańczycy nie będą trzymali nas w niepewności zbyt długo. Nowość budzi emocje, ale tak naprawdę będzie warta braw dopiero wtedy, gdy okaże się, że przyniesie wymierne korzyści dla właścicieli urządzeń Galaxy na co dzień.

Źródło: Reddit