windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung

Samsung Galaxy Note – powrót w wielkim stylu?

Samsung mocno zaskoczył fanów urządzeń Galaxy ogłaszając kilkanaście tygodni temu fakt, że w tym roku do sprzedaży nie trafi model Galaxy Note 21. Po części było to spowodowane dodaniem stylusa S-Pen do Galaxy S21 Ultra, a po części chęcią zrobienia w portfolio producenta więcej miejsca dla urządzeń z rodziny Galaxy Z. Jak się jednak okazuje, najdroższa wersja z rodziny Galaxy S21 nie sprzedaje się tak dobrze jak tego oczekiwano. Koncern z Korei może więc zweryfikować swoje plany wobec „Notatnika”.

Samsung Galaxy Note ponownie trafi do sprzedaży?

Dziś pojawiły się w sieci rewelacyjne wieści dla wszystkich fanów serii Galaxy Note. Jak się okazuje, koncern z Korei może zweryfikować swoje plany wobec tej popularnej linii flagowców. Jak się bowiem okazuje, wyniki sprzedaży Samsunga Galaxy S21 Ultra nie powalają na kolana (nie pomogła mu nawet kompatybilność z rysikiem S-Pen). W takiej sytuacji wielce prawdopodobnym jest to, że już w przyszłym roku doczekamy się premiery Samsunga Galaxy Note 22. Myślę, że będzie to świetna decyzja ze strony koncernu z Korei. W końcu popularne „Notki” to nie tylko uwielbiane urządzenia klasy biznes, ale także potężne kombajny multimedialne, które nie idą na żadne kompromisy.

Pozostaje nam uzbroić się w naprawdę sporo cierpliwości i czekać na jakieś chociażby dyskretne potwierdzenie owych pogłosek ze strony Samsunga. Samych wieści związanych z modelem Galaxy Note 22 powinniśmy się natomiast spodziewać nie wcześniej niż na wiosnę przyszłego roku.

Źródło: Twitter