windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Honor Plotki/przecieki Urzadzenia

Świetne wieści dla fanów marki Honor! Wracają usługi Google!

Mijają właśnie dwa lata od kiedy na koncern Huawei nałożone zostały sankcje ze strony administracji Stanów Zjednoczonych. W 2019 roku owe problemy dotknęły także submarkę giganta z Państwa Środka – Honor. Od tego momentu minęło jednak sporo czasu, a niedawno okazało się, że Honor zmienił właściciela. To może być nowe otwarcie dla marki – właśnie pojawiły się fantastyczne wieści z nią związane!

Usługi Google dla smartfonów Honor!

Dobrymi wieściami z fanami marki podzielił się niemiecki oddział Honora. Co prawda już jakiś czas temu – gdy marka zmieniała właściciela – domyślaliśmy się, że zamknie to rozdział związany z problemami powodowanymi przez sankcje nałożone na Huawei. Nie mieliśmy jednak pewności, kiedy i czy na pewno Honor odzyska możliwość instalowania na pokładzie swoich urządzeń usług Google. Jak się jednak okazuje, marka wychodzi na prostą i już niedługo do Europy trafią premierowe modele koncernu wyposażone w takie aplikacje jak Sklep Play, Mapy czy YouTube. Na pierwszy ogień pójdą modele Honor 50 wyposażone w procesory Snapdragon 778G oraz Snapdragon 888. Nie wiadomo jednak jeszcze, kiedy zadebiutują na Starym Kontynencie.

Cóż – pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne wieści w tej sprawie. Mam nadzieję, że już wkróce Honor ujawni nam informacje związane z europejskimi premierami swoich nadchodzących nowości. Będę Was w tej kwestii informował.

Źródło: Honor