windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy M22 w drodze! Równie dobry, jak poprzednik?

Samsung zaskoczył nas w ubiegłym roku premierą niezwykle dobrego i opłacalnego modelu Galaxy M21. Dzięki właśnie temu smartfonowi odżyły nadzieje fanów linii Galaxy na to, że w końcu uda się nawiązać ciekawą walkę z najtańszymi, konkurencyjnymi urządzeniami z Chin. Na horyzoncie pojawia się nam właśnie jego następca – Samsung Galaxy M22. Czy będzie on równie kultowym smartfonem jak poprzednik?

Samsung Galaxy M22 nieco rozczarowuje?

Według najnowszych doniesień specyfikacja Samsunga Galaxy M22 nie będzie znacząco odbiegała od tego, co miał nam do zaoferowania jego poprzednik. Mamy więc tu 4GB pamięci RAM oraz 64GB przestrzeni na dane użytkownika. Urządzenie zasilała będzie bateria o pojemności 6000 mAh, a głównych zmian możemy dopatrywać się w kwestii zastosowanego na pokładzie nowości procesora. Będzie to bowiem w miejsce Exynosa – MediaTek Helio G80. Większych zmian nie doczekają się fani mobilnej fotografii. Główny obiektyw będzie charakteryzowała rozdzielczość 48 MP, zaś z przodu Samsung podobno postawi na 13-megapikselową kamerkę do selfie (Galaxy M21 otrzymał kamerę 20 MP). Najwyraźniej koncern z Korei uznał, że Samsung Galaxy M21 był tak dobry, że jego następca otrzyma tylko drobne poprawki pod względem hardware’owym.

Znana jest przewidywana cena nowości. Samsung Galaxy M22 ma kosztować w dniu premiery około 230 euro, co przekłada się na kwotę około 1030 złotych. Czy to uczciwa cena za smartfona, który oferuje nam niewiele więcej od swojego poprzednika (który w tej chwili jest o wiele tańszy)? Na to pytanie musicie sobie odpowiedzieć sami.

Źródło: Galaxy Club