windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Google Plotki/przecieki

Google Pixel 6 jest piękny! Co o nim wiemy?

Kilka dni temu Google zapowiedziało oficjalnie Androida 12 oraz ścisłą współpracę z Samsungiem przy dalszym rozwoju systemu dla zegarków Wear (do niedawna Wear OS). Do sieci trafiły już także pierwsze rendery mające nam zobrazować, jak będzie wyglądał Pixel 6. Muszę przyznać, że ten smartfon naprawdę może się podobać – Google znów postawiło na wyrazisty styl.

Google Pixel 6 prezentuje się niesamowicie!

Google Pixel 6 może urzec nas swoim designem. Aktualne rendery wskazują nam na to, że na próżno będzie szukać na rynku smartfona o zbliżonym wzornictwie. Front urządzenia w żaden sposób nas nie zaskakuje. Mamy tu ekran o przekątnej 6,4″ z wycięciem na aparat niczym u Samsunga. O wiele większe emocje budzą natomiast tył nowego Pixela. Mocno zarysowana jest w ich przypadku przestrzeń aparatów rozdzielająca dwubarwne plecki. Nie znamy natomiast jeszcze specyfikacji tego „wzorcowego” smartfona. Google jednak w ostatnich latach pokazało nam, że potrafi tworzyć świetne smartfony o nie-flagowych specyfikacjach. Jeśli więc po raz kolejny koncern z Mountain View udowodni nam, że potrafi dobrze zoptymalizować Androida 12, to mocarne podzespoły wcale nie będą nowemu Pixelowi potrzebne.

Mam nadzieję, że kolejne tygodnie przyniosą nam więcej informacji związanych z Pixelem 6 od Google. Ten świetny smartfon z pewnością nie zyska takiej popularności, jak topowe produkty Samsunga, Xiaomi czy OPPO, jednak może być naprawdę niezłą propozycją w swoim przedziale cenowym.

Źródło: OnLeaks