windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Social Media

Clubhouse oficjalnie dla Androida!

Clubhouse to fenomen, który wzbudził ogromne zainteresowanie użytkowników iOS na początku bieżącego roku. Aplikacja była chętnie pobierana, a użytkownicy spędzali w jej ramach naprawdę długie godziny na rozmaitych rozmowach. Do tej pory ekskluzywny produkt dla urządzeń Apple debiutuje właśnie w Sklepie Play. Czy nadal warto się nim zainteresować?

Clubhouse dostępny do pobrania dla Androida!

Myślę, że zawsze warto zainteresować się ciekawymi nowościami. Czy aplikacja jednak zdobędzie popularność wśród użytkowników Androida na taką skalę, jak wśród fanów iPhone? Trudno to w tej chwili prognozować. Nie da się ukryć, że największy hype na Clubhouse mamy już za sobą. Co więcej – wiele serwisów społecznościowych lada moment wprowadzi do swoich aplikacji klienckich funkcje będące kopią tego, co do zaoferowania ma nam Clubhouse. Być może to jest jeden z powodów, które przesądziły o ekspansji twórców owego rozwiązania ku nowej platformie. Raczej nie spodziewają się oni potężnego napływu nowych użytkowników. Sukcesem będzie natomiast utrzymanie obecnych i dotrzymanie kroku potencjalnej konkurencji.

Clubhouse możecie już pobrać ze Sklepu Play. Sam mam nadzieję sprawdzić tą aplikację w wolnej chwili w najbliższych dniach. Dajcie koniecznie znać co Wy o niej myślicie. A może mieliście już okazję z niej korzystać w czasach, w których była zarezerwowana wyłącznie dla iOS? Zapraszam Was do dyskusji w komentarzach!

Źródło: Google Play