windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Plotki/przecieki Social Media

Rewolucja na Instagramie! Aplikacja nie będzie Ci potrzebna?

Instagram to jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych na świecie. Często zdarza się, że swoją popularnością bije na głowę nawet Facebooka. Do tej pory jednak lansował nam dość poważne ograniczenie – aby dodawać zdjęcia w serwisie, musieliśmy pobrać jego aplikację dla systemu iOS lub Android. Jak się okazuje, w najbliższym czasie to się zmieni.

Instagram z opcją ładowania zdjęć z przeglądarki!

Nowość, która wkrótce zagości w serwisie Instagram niewątpliwie ułatwi życie użytkownikom. Często bowiem się zdarza, że potężne ilości zdjęć przechowujemy właśnie na naszych komputerach. Często też przerabiamy nasze zdjęcia w Photoshopie. Bezsensem była więc dotychczasowa konieczność przerzucania zdjęć na smartfon po ich edycji. Póki co nie wiadomo, czy webowy edytor zdjęć Instagrama zaoferuje nam takie same możliwości, jak ten wbudowany w aplikację. Jeśli w tej kwestii nie pojawią się jakieś znaczące różnice, to nowość będzie z pewnością cieszyła się popularnością wśród osób, które Instagrama wykorzystują jako wsparcie działań biznesowo-marketingowych wokół promocji różnych marek. Publikacja postów będzie szybsza i wygodniejsza, co przełoży się na zwiększenie naszej produktywności.

Na razie mamy do czynienia z nieoficjalnymi doniesieniami. Nie skomentowali ich jeszcze przedstawiciele Instagrama. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne stanowisko społecznościowego giganta. Oby wyczekiwana nowość została wdrożona w skali globalnej jak najszybciej!

Źródło: Twitter