windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Huawei Plotki/przecieki Urzadzenia

Huawei P50 na oficjalnych grafikach! Wygląda obłędnie!

Huawei P50 to jedna z najważniejszych, nadchodzących premier dla koncernu Huawei. Jeszcze do niedawna byłby to główny, rynkowy rywal serii Galaxy S od Samsunga, jednak działania władz USA pokrzyżowały te plany. Bez dostępu do usług Google ów model nie budzi już takich emocji, ale nadal będzie ciekawą propozycją m.in. dla fanów mobilnej fotografii. Dowiadujemy się o tym smartfonie coraz więcej i wiemy już, jak będzie wyglądał.

Huawei P50 będzie wyglądał świetnie!

Huawei przyzwyczaiło nas ostatnio do tego, że lubi projektować swoje urządzenia w indywidualnym stylu. Nie inaczej będzie w przypadku modelu P50. Na pleckach urządzenia możemy dojrzeć ogromną wyspę aparatów, która wzbudza kontrowersje, lecz prezentuje się lepiej, niż na nieoficjalnych renderach. Front smartfona budzi mniej kontrowersji. Wyraźnie jest on stylizowany na znany nam z niektórych Samsungów ekran Infinity-O. Sama specyfikacja nowości nie jest jeszcze znana, ale możemy się spodziewać, że Huawei postawi na absolutny top, jeśli chodzi o podzespoły. Warto też wspomnieć, że do tej pory flagowce z rodziny P debiutowały na rynku wczesną wiosną. W tym roku jednak sytuacja wygląda nieco inaczej – premiery spodziewamy się na przełomie czerwca i lipca ze względu na to, że Huawei P50 ma pracować pod kontrola Harmony OS, nad którym prace zaczynają dobiegać końca.

Na razie nie wiadomo, czy Huawei P50 będzie dostępny w Polsce. Mam nadzieję, że kolejne tygodnie przyniosą nam wieści odnośnie specyfikacji tego flagowca oraz że Huawei nie będzie sobie życzył za niego ogromnych pieniędzy. Konkurencyjna cena musi być jednym z atutów urządzenia jeśli ma ono się sprzedawać dobrze mimo braku dostępu do podstawowych usług koncernu z Mountain View.

Źródło: Rodent950