windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki E-commerce

Oto Allegro Punkty! Odbierzemy przesyłki wygodniej?

Allegro nie ustaje w staraniach nad tym, by wybić nam z głowy chęć dokonywania zamówień na Amazonie. Po wielu pozytywnych zmianach w samym serwisie przyszedł czas na nowości w zakresie odbierania przesyłek. Startują właśnie Allegro Punkty, czyli nowe miejscówki, w których możliwe będzie odbieranie paczek zamawianych w serwisie. Co warto o nich wiedzieć?

Allegro Punkty wygodną formą odbioru paczek!

Allegro Punkty to punkty partnerskie współpracujące z gigantem, w których będziemy mogli odbierać nasze zamówienia. Dla statystycznego użytkownika Allegro to około 600 nowych punktów, do których będą dostarczane nasze zakupy. Allegro Punkty będą mieściły się w kioskach Kolportera i – jeśli posiadacie abonament Allegro Smart! to przy zamówieniach na kwotę powyżej 40 złotych dostawa będzie darmowa. Warto w tym momencie wspomnieć, że gigant chce w tym roku stawiać swoje automaty paczkowe, które w pewnym sensie będą alternatywą i konkurencją dla analogicznego rozwiązania od koncernu InPost. Kilka dni temu natomiast dowiedzieliśmy się, że lada moment Allegro wprowadzi dość istotne zmiany w zakresie anulowania złożonych zamówień.

Mam nadzieję, że to nie koniec miłych niespodzianek i udogodnień od Allegro na ten rok. Nasz rodzimy gigant branży e-commerce musi włożyć sporo wysiłku w to, by nad Wisłą nadal dzierżyć fotel lidera. Jako osoba, która często korzysta z Allegro z niecierpliwością czekam na kolejne wieści!

Źródło: Allegro