windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy Z Flip 3 będzie hitem! Spójrzcie na te rendery!

Samsung Galaxy Z Flip 3 to bardzo wyczekiwany smartfon, który będzie ważną propozycją koncernu w segmencie składanych smartfonów. Konkurencję będzie miał nie byle jaką – Xiaomi także coraz mocniej rozpycha się łokciami na tej arenie. Koreańczycy jednak – według najnowszych doniesień – mogą zaoferować nam naprawdę niezwykły sprzęt w akceptowalnej cenie!

Samsung Galaxy Z Flip 3 prezentuje się fenomenalnie!

W sieci pojawiły się pierwsze rendery bazujące na najnowszych przeciekach. Jeśli taki właśnie będzie Samsung Galaxy Z Flip 3, to konkurencja ma się czego obawiać. Potwierdzają się informacje o przejrzystym, zewnętrznym wyświetlaczu osadzonym obok obiektywów aparatu. Wzornictwo plecków urządzenia przywodzi wręcz na myśl niegdysiejsze Pixele od Google. Co ciekawe, dotychczasowe doniesienia wskazują na to, że prezentowany smartfon zaoferuje nam zwiększoną odporność na wpływ czynników zewnętrznych – IP67 lub IP68. To bardzo ważne wieści w kontekście tego, że ów sprzęt wyposażony jest w delikatny mechanizm rozkładania i składania wewnętrznego ekranu. Niestety nadal nie mamy żadnych wieści odnośnie specyfikacji modelu Galaxy Z Flip 3. Możemy być jednak niemal pewni, że Samsung postawi na absolutnie topowe podzespoły. Ponadto pojawiły się nieoficjalne informacje wskazujące na to, że ten smartfon ma być tańszy od dotychczas wydanych składanych urządzeń koncernu z Korei.

No cóż – musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne wieści w sprawie. Mam nadzieję, że Samsung nas nie zawiedzie i że lada moment do sieci trafią kolejne przecieki związane z tym niezwykłym smartfonem. W końcu do jego prezentacji pozostały zaledwie dwa miesiące!

Źródło: LetsGoDigital