windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy S21 FE szybciej niż się spodziewamy?

Samsung ma zamiar w tym roku utrzymać pozycję lidera rynku smartfonów pracujących pod kontrolą Androida. W tym celu musi zaprezentować nam jeszcze kilka naprawdę niezłych urządzeń, które zdobędą serca użytkowników na całym świecie. Jednym z nich będzie zdecydowanie Samsung Galaxy S21 FE, który ma spore szanse na to, by powtórzyć sukces poprzednika!

Premiera taniego flagowca Samsunga coraz bliżej!

Póki co nie wiemy orientacyjnie jaką specyfikację zaoferuje nam ta nowość. Obstawiam jednak, że Samsung nas nie zawiedzie i postawi na flagowy procesor w połączeniu z dużą ilością pamięci RAM oraz tej przeznaczonej na dane użytkownika. Wiemy natomiast, że ekran urządzenia będzie charakteryzowała przekątna 6,4″ i rozdzielczość Full HD+. Oczywiście koncern z Korei postawi na matrycę Super AMOLED o odświeżaniu 120 Hz. Obstawiam, że zestaw aparatów będzie identyczny, jak w przypadku „klasycznego” Galaxy S21. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się także, że smartfon zostanie oficjalnie zaprezentowany 19 sierpnia bieżącego roku, a więc ze składanymi urządzeniami Galaxy oraz z nakładką One UI 3.5. Dziś jednak wiemy, że sytuacja wygląda nieco inaczej.

Koncern z Korei bowiem może przyśpieszyć premierę tego urządzenia, które może zostać oficjalnie zaprezentowane już w lipcu. Najpewniej Samsung chce dość zdecydowanie odpowiedzieć na smartfony z rodziny Mi 11 od Xiaomi świetnym, tańszym wariantem flagowca Galaxy S21. Jeśli nowość zostanie korzystnie wyceniona, to plan może się powieść. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać.

Źródło: SamMobile