windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Notebooki Samsung Urzadzenia Windows 10

Laptopy Samsung wrócą na polski rynek?

Kilka dni temu pokazywałem Wam całkiem niezłe, nowe laptopy Galaxy Book od Samsunga. Koncern z Korei jakiś czas temu wycofał ze swojej oferty w naszym kraju mobilne komputery i do tej pory było niewiele przesłanek wskazujących na to, że laptopy Samsung ponownie trafią do dystrybucji nad Wisłą. Jak się jednak okazuje, wiele może się wkrótce w tej kwestii zmienić!

Laptopy Samsung skuszą polskich klientów?

Muszę przyznać, że osobiście niegdyś bardzo ceniłem sobie laptopy Samsunga, z których miałem okazję korzystać na co dzień. Ostatnie działania koncernu z Korei w tym segmencie i niedawna premiera aż czterech mobilnych komputerów może zwiastować nam ofensywę Samsunga w tej materii na różnych rynkach – w tym także ważnym dla niego – polskim. Modele Galaxy Book, Galaxy Book Pro, Galaxy Book Pro 360 i Galaxy Book Odyssey (ten ostatni dedykowany jest graczom) prezentują się naprawdę nieźle i mimo wysokich cen mogą zostać ciepło przyjęte przez klientelę poszukującą urządzeń z wyższej półki. Samsung na pewno spore nadzieje będzie wiązał z podstawowym Galaxy Bookiem, który prezentuje się dość korzystnie pod względem ceny (599 USD).

Na razie nie mamy potwierdzenia odnośnie do tego, że laptopy Samsung faktycznie trafią na Polski rynek. Musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na jakieś oficjalne potwierdzenie ze strony koreańskiego koncernu. Mam nadzieję, że jakieś wieści w tej kwestii pojawią się lada dzień!

Źródło: GSM Online