windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Huawei Plotki/przecieki Urzadzenia

Huawei P50 na pierwszych zdjęciach! Hit czy kit?

Huawei to na naszym rynku w ostatnim czasie coraz bardziej egzotyczna marka. Producent dwoi się i troi by zachęcić nas do zakupu smartfonów tej marki, ale niezbyt mu to wychodzi. Mało kto nad Wisłą chce kupować urządzenia, które nie oferują dostępu do usług Google i w przypadku których dostęp do aplikacji jest dość ograniczony. Tymczasem w sieci pojawiły się informacje związane z flagowcem Chińczyków na 2021 rok. Taki będzie Huawei P50!

Huawei przyzwyczaiło nas ostatnio do tego, że lubi projektować swoje urządzenia w indywidualnym stylu. Nie inaczej będzie w przypadku modelu P50. Na pleckach urządzenia możemy dojrzeć ogromną wyspę aparatów, która moim zdaniem wygląda nawet dość karykaturalnie. Front smartfona budzi mniej kontrowersji. Wyraźnie jest on stylizowany na znany nam z niektórych Samsungów ekran Infinity-O. Sama specyfikacja nowości nie jest jeszcze znana, ale możemy się spodziewać, że Huawei postawi na absolutny top, jeśli chodzi o podzespoły. Warto też wspomnieć, że do tej pory flagowce z rodziny P od Huawei debiutowały na rynku wczesną wiosną. W tym roku jednak sytuacja wygląda nieco inaczej – premiery spodziewamy się na przełomie czerwca i lipca ze względu na to, że Huawei P50 ma pracować pod kontrola Harmony OS, nad którym prace zaczynają dobiegać końca.

Na razie nie wiadomo, czy Huawei P50 będzie dostępny w Polsce. Oczywiście nie powinniśmy się spodziewać, że urządzenie będzie nad Wisłą tanie mimo braku dostępu do usług Google. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na jakieś nieco bardziej konkretne wieści w sprawie.

Źródło: Weibo