windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Xiaomi może się pakować? Nowy, niedrogi Samsung w drodze!

Samsung niejednokrotnie ujawniał nam swoje ambicje w segmencie niedrogich smartfonów. Koncern z Korei chce w nim niepodzielnie rządzić pomimo wcześniejszej dominacji chińskich producentów na najniższej półce cenowej. Przedsmakiem tego, co nas czeka była ubiegłoroczna premiera modelu Galaxy M21, który zrobił furorę dzięki świetnemu stosunkowi ceny do oferowanych możliwości. W tym roku Samsung także ma asa w rękawie – a będzie nim model Galaxy M32.

Galaxy M32 pokona chińską konkurencję?

Samsung zdaje sobie sprawę z tego, że segment niedrogich smartfonów jest dla koncernu z Korei jednym z najważniejszych. Flagowce budzą zainteresowanie, ale nie sprzedają się tak dobrze, jak tańsze urządzenia. Dlatego na rynek trafi wkrótce model Galaxy M32. Potencjalnym nabywcom zaoferuje całkiem niezłe podzespoły. Jego sercem będzie wydajny procesor MediaTeka Helio G80 wspierany przez 6GB pamięci RAM oraz 128 GB przestrzeni na dane użytkownika. Obraz będzie wyświetlany na ekranie AMOLED o częstotliwości odświeżania 90 Hz, rozdzielczości FullHD i przekątnej 6,4″. Pod ekranem umieszczono czytnik linii papilarnych. Nie będą zawiedzeni fani mobilnej fotografii. Główny aparat urządzenia będzie cechowała rozdzielczość 64MP. Całość będzie natomiast zasilana wydajną baterią o pojemności 6000 mAh.

To może być hit w ofertach operatorskich. Samsung udowadnia nam, że na poważnie wziął sobie do serca rywalizację z tanimi, chińskimi smartfonami. Jeśli Galaxy M32 zostanie odpowiednio korzystnie wyceniony, to z pewnością będzie jednym z najlepiej sprzedających się urządzeń mobilnych Samsunga nad Wisłą.

Źródło: SamMobile