windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki

Clubhouse dla smartfonów z Androidem? Koniec wyłączności dla iOS!

Clubhouse to jedna z najważniejszych aplikacji ostatnich miesięcy. Pojawiła się z nienacka i zdobyła serca użytkowników sprzętu od Apple. Do tej pory była produktem ekskluzywnym dla iOS, ale jak się okazuje nie potrwa to zbyt długo. Obecnie bowiem trwają już beta testy klienta dla Androida i możemy się spodziewać jego premiery lada moment.

Clubhouse dla Androida już wkrótce!

Czy aplikacja zdobędzie popularność wśród użytkowników Androida na taką skalę, jak wśród fanów iPhone? Trudno to w tej chwili prognozować. Nie da się ukryć, że największy hype na Clubhouse mamy już za sobą. Co więcej – wiele serwisów społecznościowych lada moment wprowadzi do swoich aplikacji klienckich funkcje będące kopią tego, co do zaoferowania ma nam Clubhouse. Być może to jest jeden z powodów, które przesądziły o ekspansji twórców owego rozwiązania ku nowej platformie. Oczywiście jeśli w nadchodzących tygodniach owa nowość zostanie udostępniona w Sklepie Play już oficjalnie, to sprawdzę ją dla Was i dam znać, czy jest to faktycznie rozwiązanie warte Waszego zainteresowania.

Podobno udostępnienie Clubhouse użytkownikom Androida to kwestia kilku tygodni. Mam nadzieję, że twórcy wywiążą się z tego zobowiązania i już niedługo grono osób korzystających z aplikacji znacząco się poszerzy. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na dalszy rozwój wydarzeń.

Źródło: Clubhouse