windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Urzadzenia Xiaomi

Nowe smartfony Xiaomi oficjalnie w Polsce! Znamy ceny!

Całkiem niedawno Xiaomi zaprezentowało nowe smartfony z rodziny Mi 11. Było więc kwestią czasu by zostały nam oficjalnie pokazane przez polski oddział koncernu z Chin. Dziś dowiedzieliśmy się, ile przyjdzie nam zapłacić za poszczególne modele. Ceny niektórych pozytywnie zaskakują, a innych przyprawiają o siwiznę. Rzućmy okiem!

Xiaomi Mi 11 Lite i Mi 11 Lite 5G

Najtańszym z pokazanych dzisiaj smartfonów jest Xiaomi Mi 11 Lite. Urządzenie będzie kosztowało 1399 zł (wersja 6/64 GB) oraz 1499 zł (wersja 6/128 GB). Jeśli interesuje Was wersja z modemem 5G, to musicie wygospodarować nieco więcej pieniędzy – 1899 zł (6/128 GB) oraz 1999 zł (8/128 GB). Nie mam najmniejszych wątpliwości, że wspomniane modele będą się sprzedawały świetnie i będą groźnymi rywalami dla modeli Galaxy A52 i A72 od Samsunga. Sprzedaż tych nowości ma wystartować 7 maja.

Xiaomi Mi 11 Ultra

Xiaomi Mi 11 Ultra to propozycja dla użytkowników o najbardziej zasobnych portfelach. Przyjdzie nam za niego zapłacić niemało, bo aż 5699 zł. W zamian otrzymacie absolutnie topową specyfikację i niewątpliwy smaczek w postaci dodatkowego wyświetlacza na wyspie aparatów. Czy Samsung Galaxy S21 Ultra właśnie zyskał na polskim rynku poważnego konkurenta? Wydaje się, że tak. Xiaomi będzie musiało jednak sporo zasobów skierować ku działaniom marketingowym, żeby dotrzeć do świadomości użytkowników poszukujących tak mocnego smartfona.

Xiaomi Mi 11i

Tani flagowiec? Tak można nazwać Xiaomi Mi 11i. Odnoszę wrażenie, że głównym konkurentem dla niego będzie nadchodzący wielkimi krokami Samsung Galaxy S21 FE. Nowość od koncernu z Chin nie należy do smartfonów tanich. Ceny urządzenia to 2799 zł (8/128 GB) oraz 2999 zł (8/256 GB). W zamian za takie pieniądze otrzymamy nieźle skrojonego smartfona o specyfikacji, która zadowoli nawet wymagających użytkowników. Tutaj sprzedaż w naszym kraju wystartuje najpóźniej, bo dopiero 14 maja.

Czy nowości od Xiaomi odniosą w naszym kraju sukces? Biorąc pod uwagę fakt, że Polacy lubią produkty giganta z Chin, raczej możemy być o to spokojni. Mam nadzieję, że gigant z Państwa Środka nie spocznie na laurach i w drugiej połowie roku zaprezentuje równie interesujące smartfony.

Źródło: Xiaomi