windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Aktualności Xiaomi

Xiaomi Mi Band 6 oficjalnie w Polsce!

Xiaomi znane jest nie tylko z ciekawych smartfonów o świetnym stosunku ceny do jakości. Koncern rokrocznie wydaje także kolejne generacje popularnej opaski sportowej Xiaomi Mi Band 6, która cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród osób aktywnie uprawiających sport, ale także wśród wielu osób traktujących ją po prostu jako zegarek. Nowość z Chin właśnie zadebiutowała w naszym kraju!

Xiaomi Mi Band 6 to świetna opaska!

Xiaomi Mi Band 6 wyposażony został w ekran o przekątnej 1,56 cala, rozdzielczości 486 x 152 piksele i jasności 450 nitów. Koncern z Chin przygotował dla swojej nowej opaski aż 60 tarcz zegara. Sam ekran jest dotykowy i w teorii powinien być odporny na zarysowania dzięki zastosowaniu wytrzymałego szkła (nie zaszkodzi jednak zabezpieczyć go chociażby folią hydrożelową). Nie doczekaliśmy się obecności modułu GPS na pokładzie nowej opaski Xiaomi. Mamy za to tutaj pulsoksymetr. Mi Band 6 pozwoli nam rejestrować 30 różnych typów ćwiczeń. Oprócz tego sprawdzimy nasze tętno czy zmierzymy jakość snu. Nie zabrakło wodoszczelności do 5 ATM. Urządzenie zasilane jest za pośrednictwem baterii o pojemności 125 mAh, która pozwoli na 14 dni pracy. Pełne ładowanie będzie natomiast trwało około 2 godzin.

Za nowego Mi Banda zapłacimy w Polsce 219 zł. Opaska w regularnej sprzedaży pojawi się już 1 maja i zapewne dość szybko potanieje – jak poprzednie generacje popularnego akcesorium. Dajcie konieczne znać w komentarzach, czy zdecydujecie się na zakup.

Źródło: Xiaomi