windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy M42 oficjalnie! Hit sprzedaży z 5G?

Samsung Galaxy M42 doczekał się dzisiaj oficjalnej premiery! To kolejna nowość w ofercie koncernu z Korei wyposażona w modem 5G. Tym razem jednak mamy do czynienia ze smartfonem z rodziny Galaxy M, którego zaletą ma być świetny stosunek ceny do jakości. Czego możemy się spodziewać po nowości? W zasadzie o tym urządzeniu wiemy już wszystko!

Samsung Galaxy M42 z modemem 5G to niezły smartfon!

Pogłoski związane ze specyfikacją Samsunga Galaxy M42 w końcu zostały oficjalnie potwierdzone. Dowiedzieliśmy się już m.in., że ów smartfon wyposażony został w procesor Snapdragon 750G wspierany przez 4GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci wbudowanej na pliki użytkownika. Na pokładzie nowości nie zabraknie modemu 5G. Główna matryca zaoferuje rozdzielczość 48 MP, a całość zasilana będzie – tradycyjnie dla rodziny Galaxy M – mocną baterią o pojemności 5000 mAh. Jeśli czekacie na informację, czy na pokładzie Samsunga Galaxy M42 zagości NFC, to możecie być o to spokojni. Smartfon obsłuży płatności zbliżeniowe. Czytnik linii papilarnych został osadzony w ekranie urządzenia. Ten natomiast charakteryzuje przekątna 6,6″ i rozdzielczość Full HD+.

Nie wiadomo jeszcze czy i kiedy ów smartfon trafi do sprzedaży nad Wisłą. Nie mamy też oficjalnych wieści odnośnie jego polskiej ceny. Spodziewam się jednak, że jeśli faktycznie ten model pojawi się w naszym kraju, to jego cena na start będzie wynosiła około 1400-1500 zł. Obyśmy szybko doczekali się informacji w tej kwestii.

Źródło: Samsung