windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Google GPS

Mapy Google z ważną nowością! Pomoże kierowcom?

Google znane jest z tego, że dość intensywnie udoskonala swoje usługi, z których korzystamy na co dzień. I dobrze – w końcu chcemy, by nasze smartfony były uniwersalnymi narzędziami pracy i świetnymi centrami rozrywki oferującymi nam dostęp do najbardziej potrzebnych nam w danej chwili informacji. Mapy Google doczekają się lada moment ważnej nowości, której zdecydowanie warto poświęcić kilka słów!

Mapy Google zaserwują nowe informacje!

Mapy Google to już w tej chwili potężny kombajn nawigacyjny, który w niektórych regionach umożliwia także płacenie za parkowanie czy za bilety komunikacji miejskiej. Już wkrótce do tych przydatnych funkcji dołączy nowa. Mianowicie będziemy mogli podglądać w Mapach Google ceny paliw na pobliskich stacjach benzynowych. Brzmi nieźle! Nie będziemy musieli się fatygować osobiście do danego punktu, by sprawdzić, ile przyjdzie nam zapłacić za tankowanie. Co ciekawe, nowość dostępna jest już wybiórczo u niektórych polskich użytkowników aplikacji od Google. Sprawdziłem na moim smartfonie – w tej chwili nie mam jeszcze możliwości podejrzenia cen na pobliskich stacjach Orlenu czy Circle K. Być może lada dzień nowość zagości na moim urządzeniu – powinniśmy się bowiem spodziewać, że koncern z Mountain View jak zwykle będzie ją rozsyłał falami dla poszczególnych użytkowników.

Mam nadzieję, że to nie koniec pozytywnych zmian w Mapach Google na nadchodzące miesiące. Bardzo sobie cenię ten produkt – korzystam z niego bowiem na co dzień. Koncern z Mountain View niejednokrotnie udowadniał nam, że potrafi wprowadzać do swoich usług świetne nowości. Oby i tym razem nie zawiódł naszych oczekiwań!

Źródło: Google