windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple iOS Plotki/przecieki

iOS 15 coraz bliżej! Nadchodzą ważne nowości?

Można powiedzieć, że mimo pogody za oknami, wiosna w pełni. Powinniśmy się więc coraz częściej spodziewać wieści związanych z jesiennymi premierami od Apple. Dowiedzieliśmy się już, jak mogą wyglądać tegoroczne iPhone. Czas więc na garść informacji w kwestii oprogramowania, które będzie instalowane na ich pokładzie. iOS 15 nie będzie rewolucyjny, ale istnieją spore szanse na to, że naprawi kilka bolączek trapiących użytkowników sprzętu od Apple!

iOS 15 rozwiąże kilka ważnych problemów?

Przede wszystkim Apple może postawić na poważne zmiany w sekcji powiadomień. Możliwe będzie m.in. określenie naszego obecnego statusu (powiadomić innych tym samym np. że pracujemy albo śpimy). Będziemy też mogli szerzej personalizować powiadomienia i dany scenariusz z nimi związany przypisywać do konkretnego statusu. Ciekawostką dla fanów iOS może być także powiązane ze statusem zestawu automatycznych odpowiedzi na wiadomości. Nowy iOS to także usprawnienia dla iPada. Od teraz, użytkownicy tabletów Apple wzbogaconych o interfejs iPadOS będą mogli korzystać z identycznych widżetów, jak właściciele mniejszych urządzeń mobilnych z Cupertino. To bardzo pozytywna zmiana.

Mam nadzieję, że doniesienia nieoficjalne już wkrótce się potwierdzą i dowiemy się od samego Apple, jakie zmiany czekają użytkowników smartfonów z Cupertino. Rewolucji się nie doczekamy, ale możemy być pewni, że twórcy zadbają o to, żebyśmy z nowej wersji systemu byli maksymalnie zadowoleni.

Źródło: Phone Arena