windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple iOS Plotki/przecieki Urzadzenia

Taki będzie iPhone 13 mini? Wzornictwo potwierdza się w sieci!

Mamy już wiosnę, więc to dobry czas, by rozpoczęła się telenowela związana z przeciekami dotyczącymi nadchodzących produktów Apple. Już za kilka miesięcy odbędzie się kolejna konferencja koncernu, podczas której poznamy m.in. nowe iPhone na 2022 rok. Wiemy już, jakich zmian spodziewać się w kwestii ich wzornictwa! Do sieci trafił ciekawy przeciek w tej kwestii!

Znamy wzornictwo iPhone 13 mini!

Całkiem niedawno do sieci trafiły nieoficjalne rendery przedstawiające nam rzekome wzornictwo nadchodzących smartfonów Apple. Stworzone zostały one na bazie dotychczasowych doniesień. Jak się okazuje, mogły być trafne. W serwisie Weibo bowiem zostało opublikowane bardzo ciekawe zdjęcie, które może nam zdradzać wygląd iPhone 13 mini. Widzimy na nim plecki urządzenia, na których umieszczona została wyspa aparatów. Dostrzegamy na niej nowy układ obiektywów – analogiczny do tego z wcześniejszych renderów. Według opinii, które pojawiły się w sieci, może on umożliwić stosowanie większej matrycy ultraszerokokątnej, bez konieczności powiększania i tak już sporej wyspy aparatów. Liczę także na to, że wcześniejszy przeciek sprawdzi się także w kwestii nieznacznego zmniejszenia notcha urządzenia.

Mam nadzieję, że nadchodzące tygodnie przyniosą nam kolejne, ciekawe wieści związane z tegorocznymi smartfonami od Apple. Jak już mieliśmy okazję się przekonać, nie będą to na pewno urządzenia rewolucyjne. Koncern z Cupertino jednak ma całkiem pokaźne grono fanów i raczej może być spokojny o to, że nowości świetnie się sprzedadzą!

Źródło: Weibo