windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

5G za nieduże pieniądze? Oto nowość Samsunga!

Samsung chce w 2021 roku nadal dzierżyć palmę pierwszeństwa na rynku smartfonów. Aby ten plan był realny, koncern z Korei musi nas zaskakiwać naprawdę ciekawymi i przemyślanymi urządzeniami o świetnym stosunku ceny do jakości. Tego typu produktem może być Samsung Galaxy A22 5G, który już wkrótce zadebiutuje na rynku i zaoferuje nam dostęp do 5G w bardzo atrakcyjnej cenie!

Samsung Galaxy A22 5G to materiał na hit?

Jak widać na renderach, Samsung Galaxy A22 5G zaoferuje nam skromne, charakterystyczne dla tańszych smartfonów Samsunga wzornictwo. Mamy więc ekran Infinity-U, kwadratową wyspę aparatów z trzema obiektywami oraz czytnik linii papilarnych osadzony w przycisku blokady ekranu. Najciekawszym elementem specyfikacji urządzenia ma być obecność modemu 5G. Smartfon ma pracować pod kontrolą procesora MediaTek Dimensity 700, który będzie wspierany najpewniej przez 4GB pamięci RAM oraz 64GB przestrzeni na dane użytkownika. Nie znamy specyfikacji aparatów – na tą i inne, kolejne wieści związane z tym smartfonem przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać.

Liczę na to, że prezentowany model Samsunga będzie dostępny w Europie i że doczekamy się jego premiery także nad Wisłą. Jeśli jego cena zostanie odpowiednio wyważona, to może być hitem w ofertach operatorskich. Kolejne tygodnie powinny nam przynieść więcej informacji związanych z tanim Samsungiem z modemem 5G.

Źródło: OnLeaks