windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Urzadzenia Xiaomi

Konferencja Xiaomi na dniach! Polska premiera ciekawych nowości?

Xiaomi jakiś czas temu zaprezentowało nam ciekawe nowości zarówno w segmencie smartfonów, jak i w zupełnie innych dziedzinach. Problem w tym, że były to premiery międzynarodowe, a my w Polsce jak zwykle musieliśmy uzbroić się w cierpliwość. Doczekaliśmy się jednak – już 29 kwietnia odbędzie się konferencja online, w trakcie której zostaną nam oficjalnie przedstawione polskie nowości koncernu na pierwszą połowę tego roku.

Xiaomi zaprezentuje nowości nad Wisłą!

Jakich nowości od Xiaomi możemy się spodziewać podczas konferencji? Najpewniej odbędą się premiery smartfonów Mi 11 Ultra oraz Mi 11 Lite i Mi 11 Lite 5G, a także Mi 11i. Są to nowości, których głównym zadaniem będzie rywalizacja z tegorocznymi flagowcami Samsunga oraz mocnymi propozycjami koncernu z Korei ze średniej półki cenowej. Nie wiadomo, czy już teraz do sprzedaży w Europie i w Polsce trafi Xiaomi Mi MIX FOLD. Byłby on na pewno ciekawą alternatywą dla składanych smartfonów Galaxy. Ostatnim z pewniaków do premiery jest opaska sportowa Xiaomi Mi Band 6. To kolejna odsłona niezwykle popularnego akcesorium, które raczej na pewno będzie sprzedawało się nad Wisłą fantastycznie. Mówi się także, że Xiaomi może zaprezentować w naszym kraju swojego topowego laptopa – model Mi Laptop Pro.

Wszystkiego oficjalnie dowiemy się za 10 dni – 29 kwietnia. Start konferencji już o godzinie 10.00 rano. Oczywiście podsumowanie konferencji opublikujemy na Windowsowo. Jestem ciekaw jakie oferty na start przygotuje dla nas koncern z Chin.

Źródło: Xiaomi

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS