windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Netflix

Drugi sezon Wiedźmina coraz bliżej!

Wszyscy fani twórczości Andrzeja Sapkowskiego i gier z serii Wiedźmin z niecierpliwością wyczekują konkretnych wieści związanych z drugim sezonem serialu Netflixa. Muszę przyznać, że sam należę do tej grupy. Na szczęście wiemy coraz więcej w owej kwestii. Jak się okazuje, kolejne odcinki sagi związanej z Geraltem i Ciri obejrzymy jeszcze w tym roku! Co warto odnotować już teraz?

Nowy sezon Wiedźmina jeszcze w tym roku!

Zdjęcia do drugiego sezonu serialu Wiedźmin zostały już ukończone. Netflix musi teraz zająć się montowaniem materiału i przygotowaniami do premiery. Według najnowszych wieści możemy być prawie pewni tego, że drugi sezon serialu trafi na Netflixa jeszcze w tym roku. Oczekiwania są ogromne, ponieważ pierwszy sezon, mimo wielu kontrowersji, które wokół niego narosły, okazał się wielkim hitem. Producenci mają spore szanse na to, by w wielu kwestiach się zrehabilitować i mam nadzieję, że te możliwości zostaną odpowiednio wykorzystane. Jeśli natomiast chodzi o datę premiery drugiego sezonu Wiedźmina na Netflixie, to powinniśmy się jej spodziewać w czwartym kwartale bieżącego roku. Niestety dokładna data nadal pozostaje nieznana.

Liczę na to, że nie pojawią się żadne komplikacje, które wymuszą na producentach odwleczenie w czasie premiery. Mam też nadzieję, że w przyszłym roku wystartują dalsze prace nad serialem. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać – między innymi na pierwsze zwiastuny.

Źródło: Deadline / Netflix

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS