windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Tablety Uncategorized

Linia Galaxy Z Fold wzbogaci się o tablet! Co o nim wiemy?

Samsung przebojem wdarł się na rynek składanych smartfonów z linią Galaxy Z Fold. Choć nie są to urządzenia tanie, to koncern z Korei jest obecnie chyba najbardziej rozpoznawalną marką w tym segmencie. Jak się okazuje, oprócz tegorocznych, nowych smartfonowych propozycji, Koreańczycy mają w zanadrzu jeszcze jedno urządzenie, które może być ciekawą alternatywą dla klasycznych tabletów. Mowa o składanym na trzy części sprzęcie tego typu. Co wiemy o nim na tą chwilę?

Samsung Galaxy Z Fold Tab zapowiada się ciekawie!

Nie znamy jeszcze specyfikacji tej nadchodzącej nowości, jednak możemy być pewni, że Samsung postawi na topowe podzespoły – w końcu będzie to raczej stosunkowo drogi sprzęt. Być może i w przypadku tego urządzenia koncern z Korei zdecyduje się na zastosowanie procesora Samsung Exynos 9925 z GPU od AMD, o którym wspominałem Wam niedawno. Jestem także niemal przekonany, że sam Galaxy Z Fold Tab nie będzie się składał w pół, jak dotychczasowe tego typu smartfony od Samsunga. Mechanizm zapewne będzie składał tablet na kształt litery „Z” – byłoby to całkiem logiczne i spójne pod względem marketingowym. Są to jednak na razie tylko domysły. Na jakieś bardziej konkretne przecieki w sprawie przyjdzie nam jeszcze poczekać – tablet niemal na pewno nie zadebiutuje jeszcze w tym roku. Według nieoficjalnych doniesień koreański koncern celuje z premierą w rok 2022. Zapewne po to, by w odpowiednim stopniu dopracować to niesamowite urządzenie.

Trzymam kciuki za koncern z Korei! Linia Galaxy Z Fold i koncepcja elastycznych ekranów interesowała mnie od samego początku, ale w kwestii trwałości tego typu wyświetlaczy mam dość mieszane uczucia widząc co testerzy ujawniali w przypadku modeli Galaxy Fold i Galaxy Z Fold 2. Liczę na to, że Samsung wypracuje takie rozwiązania, które sprawią, że elastyczne ekrany będą o wiele mniej podatne na wszelkie przypadkowe uszkodzenia mechaniczne. Może właśnie w przyszłym roku?

Źródło: Gizmochina

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS