windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy M42 będzie hitem! Konkurencja może się bać?

Samsung w ubiegłym roku udowodnił nam, że może rozdawać karty w średniej półce cenowej rynku smartfonów. Świetne modele Galaxy M21 i M51 zdobyły uznanie na całym świecie oferując fantastyczny stosunek ceny do jakości. W tym roku sytuacja może wyglądać podobnie. Już wkrótce zaprezentowany zostanie Samsung Galaxy M42, który ma wszelkie predyspozycje ku temu, by stać się hitem sprzedaży!

Samsung Galaxy M42 będzie bardzo opłacalnym smartfonem!

Pogłoski związane ze specyfikacją Samsunga Galaxy M42 pojawiały się w sieci od dłuższego czasu. Dowiedzieliśmy się już m.in., że ów smartfon wyposażony zostanie w procesor Snapdragon 750G wspierany przez 4 lub 6 GB pamięci RAM oraz – jak mniemam – 128 GB pamięci wbudowanej na pliki użytkownika. Na pokładzie smartfona nie zabraknie modemu 5G oraz częstotliwości odświeżana ekranu 90 Hz. Główna matryca zaoferuje rozdzielczość 64 MP, a całość zasilana będzie – tradycyjnie dla rodziny Galaxy M – mocną baterią o pojemności 6000 mAh. Jeśli czekacie na informację, czy na pokładzie Samsunga Galaxy M42 zagości NFC, to możecie być o to spokojni. Smartfon obsłuży płatności zbliżeniowe. Czytnik linii papilarnych powinien zostać osadzony w ekranie urządzenia.

Samsung Galaxy M42 zostanie zaprezentowany światu oficjalnie 28 kwietnia bieżącego roku. Na razie nie mamy informacji odnośnie dostępności tego smartfona w Polsce. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że w naszym kraju sprzedawane są urządzenia z rodziny Galaxy M, to możemy się spodziewać, że i najnowszy reprezentant tej rodziny trafi na półki sklepowe nad Wisłą!

Źródło: Amazon

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS