windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple Ciekawostki Plotki/przecieki Urzadzenia

To nie koniec iPhone w wersji mini? Nowe wieści zaskakują!

Od jakiegoś czasu w sieci pojawiały się pogłoski związane z rzekomym zaprzestaniem produkcji iPhone 12 mini przez Apple z powodu niezbyt satysfakcjonujących wyników sprzedaży. Mimo, że iPhone SE drugiej generacji okazał się ogromnym sukcesem, to już jego młodszy, droższy brat nie zrobił takiej furory. Najnowsze wieści jednak są dość zaskakujące i wskazują nam na możliwe zmiany w polityce Apple.

iPhone 13 mini może powstać i co nieco o nim wiemy!

Co prawda specyfikacja rzekomego iPhone 13 mini nie jest jeszcze znana, ale w sieci pojawiają się pierwsze informacje z nim związane. Na ich podstawie powstały pierwsze, amatorskie rendery ukazujące nam możliwy wygląd nadchodzącego, niewielkiego smartfona od Apple. Jeśli wierzyć w owe doniesienia, to nowość nie będzie się zbytnio różniła od poprzednika pod względem wizualnym. Bryła urządzenia praktycznie pozostanie bez zmian. Jeśli natomiast chodzi o nowości – powinniśmy się ich doczekać na pleckach smartfona, gdzie może zmienić się układ obiektywów na wyspie aparatów (tutaj akurat bardziej podoba mi się wzornictwo iPhone 12 mini). Patrząc natomiast na wizualizację frontu urządzenia, widzimy nieco mniejszego notcha, co jest zmianą na plus. Musimy jednak pamiętać, że są to dopiero bardzo wczesne rendery i wiele może się jeszcze w tej kwestii zmienić.

Bardziej wiarygodnych informacji związanych z wyglądem iPhone 13 mini oraz z jego specyfikacją powinniśmy spodziewać się na przełomie czerwca i lipca. Będzie to już dobry czas na takie przecieki w obliczu dwóch miesięcy do premiery nowej generacji smartfonów Apple. Wtedy też z pewnością dowiemy się, czy nowa seria urządzeń oznaczona zostanie jako iPhone 13, czy może iPhone 12S.

Źródło: svetapple.sk

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS