windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Aktualności Apple Plotki/przecieki Urzadzenia

Zbliża się konferencja Apple. Jakich nowości się spodziewamy?

Apple mimo pandemii nie próżnuje i pracuje nad kolejnymi urządzeniami, które mają zdobyć nasze serca i portfele. Wielkimi krokami zbliża się ważna dla koncernu z Cupertino konferencja, w trakcie której poznamy nowości z jabłuszkiem na obudowie. Wydarzenie odbędzie się w trybie on-line i zaplanowane zostało na 20 kwietnia. Czego możemy się po nim spodziewać?

Apple szykuje ciekawe nowości!

Podczas kwietniowej konferencji Apple skupi się na prezentacji ciekawych akcesoriów dla swoich urządzeń. Powinniśmy więc nastawić się na prezentację takich produktów, jak AirPods 3 i AirPods Pro 2. Możliwe także, że doczekamy się premiery lokalizatora AirTag oraz nowej generacji przystawki telewizyjnej Apple TV. Koncern z Cupertino nie zapomni także o osobach wyczekujących nowych urządzeń. Istnieją bowiem spore szanse na prezentację odświeżonych tabletów z rodziny iPad Pro. Z uwagą nadchodzącej konferencji powinny się przyglądać osoby planujące zakup komputerów Mac. Od dłuższego czasu mówi się o tym, że Apple zaprezentuje ich odświeżoną linię z przeprojektowanym wzornictwem, bazującą na procesorach M1.

Do konferencji pozostało pięć dni, więc już niedługo przekonamy się, czy doniesienia prezentowane nam z tytułu mniej lub bardziej kontrolowanych przecieków się sprawdzą. Mam nadzieję, że Apple bardzo pozytywnie nas zaskoczy i zaprezentuje naprawdę świetny sprzęt, który będzie wart wyłożenia na niego niemałych pieniędzy.

Źródło: 9to5mac

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS