windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Najlepszy smartfon do płatności mobilnych? Oto on!

W ostatnich latach coraz chętniej korzystamy z płatności mobilnych. Są szybkie i bardzo wygodne. Problem w tym, że zdają sobie z tego sprawę także cyberprzestępcy chcący przejąć środki z naszych kont. Jak znaleźć na to receptę? Kupić smartfon oferujący bezpieczne rozwiązania dotyczące przeprowadzania płatności. Takowy stworzył właśnie Samsung, a my wiemy o nim praktycznie wszystko!

Samsung Galaxy Quantum 2 już oficjalnie!

Samsung Galaxy Quantum 2 to naprawdę ciekawy produkt. Urządzenie zaoferuje potencjalnym nabywcom naprawdę niezłą specyfikację. Producent postawił w jego przypadku na procesor Qualcomm Snapdragon 855+ wspierany przez 6 GB RAM i 128 GB przestrzeni na dane użytkownika. Ekran tego sprzętu to 6,7-calowy wyświetlacz Super AMOLED Infinity-O o rozdzielczości Full HD+. Ponadto cechuje go częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz. Nie będzie najgorzej w kwestii funkcji fotograficznych. Prezentowane urządzenie wyposażone zostało w aparat główny o rozdzielczości 64 MP z optyczną stabilizacją obrazu, obiektyw ultraszerokokątny 12 MP o polu widzenia 120 stopni i sensor głębi 5 MP. Frontową kamerkę charakteryzuje rozdzielczość 10 MP. Całość zasila bateria o pojemności 4500 mAh ze wsparciem dla szybkiego ładowania 25W. Jeśli natomiast chodzi o kwestię bezpieczeństwa użytkowania nowego Samsunga do płatności mobilnych – będzie za nią odpowiadał specjalny układ QRNG, czyli kwantowy generator liczb losowych. Odpowie on za generowanie kluczy szyfrujących, które zabezpieczają wrażliwe usługi.

Nie wiadomo czy Samsung Galaxy Quantum 2 będzie dostępny globalnie. Wiemy natomiast, że w sprzedaży będzie także jego wersja pozbawiona układu QRNG i koncern z Korei sprzeda nam ją jako model…. Galaxy A82. Pozostaje nam czekać na ogłoszenie jego dostępności i cen nad Wisłą.

Źródło: Samsung

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS