windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Tajny procesor dla Galaxy Z Fold 3 mocno nas zaskoczy?

Samsung w tym roku nie zaprezentuje nam kolejnego urządzenia z rodziny Galaxy Note. Koncern z Korei jednak nie zamierza rezygnować z premiery kolejnego, flagowego składanego smartfona, jakim jest Galaxy Z Fold 3. Fani tej serii z pewnością od dłuższego czasu zastanawiają się, czy Samsung zaserwuje nam na jego pokładzie procesor Qualcomm Snapdragon 888 z Adreno 660 czy Samsung Exynos 2100 z Mali G78MP14. Jak się okazuje, sprawa w tej kwestii może wyglądać zupełnie inaczej.

Samsung Galaxy Z Fold 3 z procesorem od AMD?

Znany leakster – Ice Universe – wrzucił na Twittera bardzo ciekawy wpis, w którym komentuje otoczkę tajemnicy wokół procesora zastosowanego na pokładzie Samsunga Galaxy Z Fold 3. Według niego, koncern z Korei nie utrzymywałby kwestii procesora dla swojego „składaka” w takiej tajemnicy, gdyby to nie miało być ciekawe, nowatorskie rozwiązanie. Nieoficjalnie mówi się o tym, że na pokładzie Galaxy Z Fold 3 zagości procesor Samsung Exynos 9925, czyli pierwszy SoC koreańskiego koncernu, w którym za przetwarzanie grafiki odpowiedzialna jest firma AMD. Wszakże oba koncerny zapowiadały rozszerzenie współpracy już jakiś czas temu. Jeśli te przypuszczenia się sprawdzą, to będziemy mieć do czynienia z jednym z najmocniejszych urządzeń mobilnych na rynku!

Premiera omawianego urządzenia planowana jest na lipiec bądź sierpień. Możemy więc być pewni, że nadchodzące tygodnie przyniosą nam nieco bardziej konkretne wieści związane z najnowszym składanym smartfonem Samsunga.

Źródło: Twitter

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS