windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Hit od Samsunga wyceniony! Tyle zapłacimy za Galaxy M42!

Samsung swoją serią Galaxy M narobił sporo szumu w najniższej oraz w średniej półce cenowej. Modele Galaxy M21 i Galaxy M51 sprzedają się naprawdę nieźle i łączą mocne specyfikacje z dobrze wyważoną ceną. Wielkimi krokami zbliża się prezentacja kolejnego smartfona z rodziny – Galaxy M42. Może być on niemałym, rynkowym hitem. Koncern z Korei bowiem zdecydował się na rozsądną wycenę tego urządzenia!

Samsung Galaxy M41

Samsung Galaxy M42 rozsądnie wyceniony!

Nie poznaliśmy jeszcze wyglądu nadchodzącej nowości. Możemy się jednak spodziewać, że pod względem wzornictwa Samsung Galaxy M42 będzie nawiązywał do pozostałych, tegorocznych produktów koncernu z Korei. Co do specyfikacji – mamy szczątkowe informacje wskazujące na to, że producent postawi na wyświetlacz wykonany w technologii AMOLED, o odświeżaniu obrazu na poziomie 90 Hz. Ponadto Samsung Galaxy M42 ma być pierwszym urządzeniem z rodziny Galaxy M wyposażonym w modem 5G. Główna matryca zaoferuje rozdzielczość 64 MP, a całość zasilana będzie – tradycyjnie dla rodziny Galaxy M – mocną baterią o pojemności 6000 mAh. Takie przewidywania odnośnie specyfikacji pojawiają się w sieci od jakiegoś czasu. Liczę na to, że Samsung postawi także na stosunkowo mocny procesor wspierany przynajmniej 6 GB pamięci RAM i 128 GB przestrzeni dyskowej na dane użytkownika.

Co jednak z ceną? Smartfon ma zostać wyceniony w Indiach na około 20,000-25,000 indyjskich rupii, co po przeliczeniu daje około 1000-1250 złotych. Jeśli doliczymy do tego podatki, to w naszym kraju cena może wynieść 1499-1599 złotych. Jeśli producent faktycznie postawi w przypadku tego modelu na łączność 5G i wyposaży go w mocny procesor, to może on sprzedawać się jak ciepłe bułeczki. Czekamy na wieści związane z premierą na Starym Kontynencie.

Źródło: Gizmochina

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS