windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android LG Urzadzenia

To koniec smartfonów LG! A co z aktualizacjami?

Całkiem niedawno LG zapowiedziało, że zamyka dział urządzeń mobilnych i wycofuje się z rynku smartfonów. To smutna wiadomość, jednak widząc jak koncern ostatnimi czasy miota się na rynku – mogliśmy się spodziewać takiej decyzji. Co jednak z osobami, które całkiem niedawno zdecydowały się na zakup któregoś z urządzeń tego producenta? Niektóre modele mogą liczyć na to, że wydawane będą dla nich dalsze aktualizacje!

Smartfony LG nadal z aktualizacjami!

Pomimo, że LG zwija się z rynku urządzeń mobilnych, chce zapewnić dalsze aktualizacje dla swoich sztandarowych produktów. Co prawda nie mogą na nie liczyć właściciele najtańszych smartfonów, jednak osoby, które zainwestowały w produkty koreańskiego koncernu nieco większe pieniądze, mogą liczyć na wsparcie nowymi wersjami oprogramowania. Właściciele modeli Wing, Velvet, Velvet LTE, V50s, V50, G8, Q31, Q52 i Q92. Ponadto osoby, które zdecydowały się na zakup smartfonów Wing, Velvet, Velvet LTE powinny za jakiś czas otrzymać także aktualizację do Androida 13. Brzmi nieźle, prawda? Takie choć drobne pocieszenie dla fanów LG na zakończenie pięknej historii producenta z Korei w segmencie smartfonów.

Cieszy fakt, że LG mimo likwidacji smartfonowego biznesu nie zamierza zostawiać nabywców swoich produktów „na lodzie” (a przynajmniej niektórych z nich). Mam nadzieję, że producent dotrzyma słowa i że zadeklarowane modele otrzymają odpowiednie wersje Androida.

Źródło: LG

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS