windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy S21 FE coraz bliżej! Będzie świetny?

Samsung Galaxy S21 FE to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier koncernu z Korei na rok 2021. Ten przystępny cenowo flagowiec ma łączyć największe zalety rodziny Galaxy S21 z nieco bardziej przystępną ceną. Wstępnie udostępnione w sieci rendery wskazują nam także na to, że nowość z Korei będzie bardzo atrakcyjna także pod względem wizualnym. Co wiemy o niej w tej chwili?

Samsung Galaxy S21 FE może namieszać na rynku!

Póki co nie wiemy orientacyjnie jaką specyfikację zaoferuje nam ta nowość. Obstawiam jednak, że Samsung nas nie zawiedzie i postawi na flagowy procesor w połączeniu z dużą ilością pamięci RAM oraz tej przeznaczonej na dane użytkownika. Wiemy natomiast, że ekran urządzenia będzie charakteryzowała przekątna 6,4″ i rozdzielczość Full HD+. Oczywiście koncern z Korei postawi na matrycę Super AMOLED o odświeżaniu 120 Hz. Obstawiam, że zestaw aparatów będzie identyczny, jak w przypadku „klasycznego” Galaxy S21. Dowiedzieliśmy się także, że smartfon zostanie oficjalnie zaprezentowany 19 sierpnia bieżącego roku, a więc ze składanymi urządzeniami Galaxy oraz z nakładką One UI 3.5.

Mam nadzieję, że Samsung nie zawiedzie naszych oczekiwań. Świetny, ubiegłoroczny Galaxy S20 FE zasłużył na godnego następcę. Jeśli koncern z Korei zastosuje na jego pokładzie procesor Snapdragon oraz postara się o korzystną wycenę urządzenia, to na rynek trafi naprawdę hitowy, „tani” flagowiec. Pozostaje nam czekać na kolejne wieści w tej kwestii.

Źródło: OnLeaks

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS