windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Google

Zdjęcia Google z kapitalną nowością. Edycja wideo jeszcze przyjemniejsza?

Zdjęcia Google to obecnie chyba najlepsza usługa dedykowana katalogowaniu i przechowywaniu zdjęć. Jej twórcy doskonale zdają sobie z tego sprawę i starają się nieustannie ją ulepszać, żeby przyciągnąć nowych użytkowników. Jakiś czas temu subskrybenci Google One otrzymali dostęp do nowych opcji związanych z edycją fotografii. Dziś natomiast do aplikacji trafiają nowe możliwości w zakresie edycji wideo – te, póki co mają być dostępne dla wszystkich użytkowników!

Zdjęcia Google z lepszym edytorem materiałów wideo!

Jakiś czas temu Google wprowadziło do swojej aplikacji Zdjęcia możliwość rozmywania tła w fotografiach czy poprawy warunków oświetleniowych już po uwiecznieniu danej chwili. Są to jednak funkcje Premium dostępne dla subskrybentów usługi Google One. Tym razem koncern z Mountain View stawia na nowości, które wstępnie (choć nie wiadomo, czy na stałe) zostaną udostępnione wszystkim użytkownikom usługi. Szersze możliwości zostaną przed nami otwarte w zakresie edycji wideo. Nie będą to może i profesjonalne udogodnienia, ale możliwe będzie m.in. nałożenie filtrów na klip, przycięcie filmu do odpowiedniej długości czy wykorzystanie pojedynczego kadru jako zdjęcia. Mam nadzieję, że z czasem Google zaprezentuje nam kolejne, nieco bardziej rozbudowane funkcje edycji materiałów wideo.

Mam nadzieję, że wkrótce do Zdjęć Google trafi jeszcze więcej ciekawych i przydatnych nowości. Jest to aplikacja z ogromnym potencjałem, której rozwój powinien być jednym z priorytetów dla koncernu z Mountain View. Mam nadzieję, że Amerykanie nie zaprzepaszczą szansy na to, by nadal dzierżyć palmę pierwszeństwa w segmencie aplikacji dedykowanych przechowywaniu i katalogowaniu zdjęć.

Źródło: Google

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS