windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Samsung Urzadzenia

Nowe foto-smartfony od Samsunga? Koncern nawiązuje ważną współpracę!

Jakiś czas temu świat obiegła informacja wskazująca na to, że Olympus wycofał się z rynku kompaktowych aparatów fotograficznych nie radząc sobie z coraz większą presją wywoływaną przez producentów smartfonów. Wydawałoby się, że znana marka zacznie powoli popadać w zapomnienie. Jak się jednak okazuje, już wkrótce logo Olympusa sygnowane będą aparaty fotograficzne w niektórych smartfonach Galaxy. Czyżby Samsung pozazdrościł konkurencji?

Samsung i Olympus zadbają o możliwości fotograficzne smartfonów Galaxy!

Leica, Zeiss czy Hasseblad to fotograficzne marki współpracujące z producentami smartfonów. Tego typu zabiegi marketingowe przykuwają uwagę użytkowników i przyciągają do produktów sygnowanych daną marką fanów mobilnej fotografii. Samsung chce pójść w ślady konkurencji i nawiązuje właśnie strategiczną współpracę z koncernem Olympus mającą na celu nie tylko przyciągnięcie nowych klientów, ale i wypracowanie ważnych udoskonaleń, jeśli chodzi o aparaty montowane na pokładzie urządzeń Galaxy. Ich fani chyba najbardziej oczekują poprawek w zakresie kolorystyki zdjęć oraz lepszych ujęć nocnych. Być może współpraca Samsunga i Olympusa przyniesie wymierne dla nas, użytkowników korzyści? Tego dowiemy się z pewnością dopiero za kilka miesięcy, po premierze nowych urządzeń Galaxy.

Liczę na to, że koncern z Korei jeszcze bardzo pozytywnie nas zaskoczy w kwestii możliwości fotograficznych swoich produktów. Jeśli Samsung chce zachować na rynku smartfonów fotel lidera i bronić się przed kąśliwymi atakami Xiaomi, to musi stale udoskonalać swoje produkty biorąc pod uwagę każdy aspekt ich funkcjonowania.

Źródło: Phone Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS