windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy A82 rozczaruje? Sporo o nim wiemy!

Dwa lata temu Samsung wywołał na rynku urządzeń mobilnych niemałe zamieszanie prezentując smartfona Galaxy A80 wyposażonego w obrotową kamerę działającą na zasadzie slidera. Ku ubolewaniu fanów koncernu z Korei, to urządzenie nie doczekało się bezpośredniego następcy o podobnej budowie. W tym roku natomiast, na horyzoncie pojawił się Samsung Galaxy A82 który… również może bardzo zawieść nasze oczekiwania!

Samsung Galaxy A82 nie powali nas na kolana!

Samsung Galaxy A82 pojawił się w sieci na pierwszych, nieoficjalnych zdjęciach i pod względem wzornictwa już na starcie rozczarowuje. Smartfon, względem cenionego poprzednika nie wyróżnia się już wzornictwem i prezentuje zupełnie zwyczajnie. Co jednak wiemy o jego podzespołach? Sercem nowości ma być procesor Snapdragon 855+ wspierany przez 6GB pamięci RAM. Na pleckach widzimy trzy obiektywy aparatu. Ten główny ma charakteryzować rozdzielczość 64MP. Smartfon zasilany ma być baterią o pojemności 4500 mAh (zapewne ze wsparciem dla szybkiego ładowania 25W). Na Dalekim Wschodzie premiera tej nowości planowana jest na 23 kwietnia. Nie mamy na razie oficjalnych wieści odnośnie do tego, czy urządzenie będzie dostępne na Starym Kontynencie.

Oczywiście będziemy dla Was monitorować sytuację. Być może za kilka dni Samsung zdoła nas jeszcze zaskoczyć jakimiś funkcjami Galaxy A82, które sprawią, że będzie to smartfon naprawdę wart zakupu? Tego nie wiemy. Musimy uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości i poczekać na premierę.

Źródło: Android Authority

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS