windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki E-commerce

Ważna nowość na OLX! Przed nami nowe możliwości!

OLX to zdecydowanie najpopularniejszy w naszym kraju serwis z ogłoszeniami lokalnymi. Z tego względu jego właściciele starają się dbać o nieustanny rozwój, nierzadko decydując się na wdrażanie ciekawych rozwiązań. Jedno z nich właśnie zostało oddane w nasze ręce i mimo wszystko może wzbudzić wśród fanów OLX-a sporo kontrowersji. Dlaczego?

Rusza wypożyczalnia na OLX!

Do czynienia mamy z nową kategorią ogłoszeń. Użytkownicy będą mogli w tym miejscu dodawać anonse związane z wypożyczaniem przedmiotów w kilku podstawowych kategoriach:

  • Imprezy i wydarzenia,
  • Narzędzia i urządzenia budowlane,
  • Samochody i pojazdy,
  • Pozostałe.

Ta ostatnia wzbudza największe kontrowersje, gdyż z pewnością użytkownicy będą zapełniać ją śmieciowymi ogłoszeniami. Liczę na sprawną moderację ze strony administratorów serwisu i na to, że wkrótce w jej ramach powstaną kolejne podkategorie, które umożliwią uporządkowanie anonsów tam trafiających. Cieszy fakt, że na OLX pojawiają się takie nowości. Warto wspomnieć, że niedawno administratorzy umożliwili nam ocenianie użytkowników, co ma przełożyć się na choć częściowe przetrzebienie liczebności oszustów grasujących w serwisie.

Dajcie koniecznie znać jakie jest Wasze zdanie na temat wypożyczalni na OLX. Czy serwis w Waszej opinii rozwija się w dobrym kierunku? Sam jestem z niego zadowolony. Zaglądam do niego często i jest moim ulubionym serwisem z ogłoszeniami – obok Vinted. Zapraszam Was do dyskusji w komentarzach!

Źródło: OLX

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS