windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Aktualności Huawei

Huawei Band 6 – godny rywal dla opaski Xiaomi?

Huawei, mimo że na rynku smartfonów bardzo stłamszone przez amerykańskie sankcje, nie poddaje się także w walce o uwagę fanów elektroniki noszonej. Na rynku zadebiutowała właśnie opaska sportowa Huawei Band 6 i muszę przyznać, że jest to jedno z najładniejszych akcesoriów tego typu dostępnych w sprzedaży. Czy jednak w parze z „urodą” idzie wysoki poziom funkcjonalności tego urządzenia? Sprawdźmy co ma nam do zaoferowania!

Huawei Band 6 może wzbudzić sporo zainteresowania!

W przypadku Huawei Band 6 koncern z Chin postanowił postawić na stonowaną i nawet elegancką stylistykę. Zapięcie paska przywodzi na myśl klasyczne zegarki. Wygląd to jednak nie wszystko. Urządzenie pozwala nam na śledzenie naszej aktywności w przypadku aż 96 różnych typów ćwiczeń. Opaska jest wodoszczelna do 5 atmosfer. Możemy ją więc bez obaw zabrać na basen. Inne ciekawe funkcje Huawei Band 6 to TruSeen 4.0 – monitorowanie naszego tętna przez całą dobę. Możemy też mierzyć nasycenie krwi tlenem (SpO2) – co zalecane jest przez lekarzy w dobie pandemii. Funkcja TruSleep 2.0 odpowiada za zaawansowane monitorowanie snu, natomiast TruRelax podpowie nam, kiedy powinniśmy nieco przyhamować i odpocząć. Kobiety ucieszy fakt, że Huawei Band 6 pozwoli również na śledzenie cyklu miesiączkowego. Informacje podawane są na ekranie o przekątnej 1,47 cala i rozdzielczości 194×368 pikseli. Producent zapewnia, że będziemy ładować tą opaskę raz na dwa tygodnie, a przy intensywnym użytkowaniu – raz na 10 dni.

Niestety nie znamy jeszcze polskiej ceny opaski ani daty jej debiutu nad Wisłą. Obstawiam jednak, że chętni na jej zakup będą musieli wysupłać z portfela około 200 złotych. Będziemy dla Was monitorować sytuację i damy Wam znać, gdy Huawei Band 6 trafi do sprzedaży w Polsce.

Źródło: Huawei

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS