windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple iOS Plotki/przecieki Urzadzenia

iPhone SE 3 – co wiemy o nim na dzień dzisiejszy?

Apple ze swoim iPhone SE drugiej generacji rozbiło bank i zyskało uznanie w oczach milionów użytkowników na całym świecie. Nic w tym dziwnego. Jest to naprawdę dobrze wyposażony, opłacalny w zakupie kompaktowy smartfon. Niestety sukcesu wspomnianego urządzenia nie powtórzył iPhone 12 mini. Dlatego koncern z Cupertino snuje już plany związane z iPhone SE 3, który miałby zadebiutować najwcześniej w przyszłym roku.

Na nowego iPhone SE jeszcze poczekamy!

Apple nie ma zamiaru wydawać następcy iPhone SE jeszcze w tym roku. Doczekamy się go najwcześniej w 2022. Koncern z Cupertino z pewnością chce poczekać aż obecny model nieco się opatrzy na rynku i jego właściciele będą skłonni po raz kolejny wydać pieniądze na nowe urządzenie. Na temat trzeciej generacji popularnego iPhone nie wiemy jeszcze zbyt wiele. W sieci pojawiły się zaledwie pierwsze przecieki z nim związane. Na tą chwilę mówi się o tym, że kolejna generacja smartfona zachowa dotychczasowe gabaryty i ekran o przekątnej 4,7″. Obecnie jednak rozdzielczości w iPhone SE to śmieszne 1334 x 750 pikseli, więc musimy liczyć na to, że ów parametr ulegnie poprawie. Pojawiają się także głosy wskazujące na obowiązkową obecność na pokładzie smartfona modemu 5G, który w przyszłym roku powinien być obowiązkowym standardem wśród wszystkich urządzeń mobilnych. W tym momencie warto również wspomnieć o tym, że jakiś czas temu w sieci pojawiły się wieści wskazujące na to, że Apple może przygotowywać się do premiery jeszcze jednego niedrogiego iPhone, o przekątnej ekranu 6,1″, bazującego najpewniej na iPhone XR.

Musimy się uzbroić w cierpliwość. Minie jeszcze bowiem trochę czasu zanim w sieci pojawią się jakieś bardziej konkretne wieści związane z owymi nowościami z Cupertino. Mam jednak nadzieję, że Apple nie zawiedzie naszych oczekiwań i że zaserwuje nam naprawdę udane smartfony, które połączą spore możliwości z przystępną ceną.

Źródło: Twitter

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS