windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Sony Urzadzenia

Sony zaprasza na prezentację nowych Xperii!

Sony po dość długo trwającej stagnacji zaczyna na nowo mocno zaznaczać swoją obecność na rynku smartfonów. Swoją ofertę opiera na trzech głównych liniach modelowych – Xperia 1, Xperia 5 i Xperia 10. Japończycy lada moment zaprezentują nam trzecie generacje tych urządzeń. Z tego powodu wystosowali właśnie zaproszenie na prezentację on-line, podczas której rozwieją wszystkie wątpliwości na ich temat, które mogły pojawić się w naszych głowach.

Sony przygotowuje ważną konferencję!

Prezentacja odbędzie się 14 kwietnia. Jak już wspomniałem, w jej trakcie poznamy ofertę smartfonów Xperia od koncernu Sony na rok 2021. Stream wystartuje o godzinie 9:30 rano. Szczególnie ciekawie zapowiada się prezentacja flagowego modelu Xperia 1 III, który zaoferuje tam topową specyfikację (pozwalającą z powodzeniem konkurować z najlepszymi modelami Samsunga czy Xiaomi) oraz po raz pierwszy w przypadku smartfonów Sony – peryskopowy obiektyw z optycznym zoomem. Osobiście jednak nie spodziewam się, że produkty japońskiego giganta odniosą jakiś spektakularny, rynkowy sukces. Sony bowiem przyzwyczaiło nas w ostatnich latach do tego, że Xperie są stosunkowo drogie względem porównywalnych smartfonów od konkurencji. Gigant z kraju kwitnącej wiśni musiałby więc postawić na zupełnie nową politykę cenową, by zagrozić pozycji Samsunga czy Xiaomi.

Z niecierpliwością czekam na prezentację. Mam nadzieję, że Sony bardzo pozytywnie zaskoczy nas swoimi nowościami do tego stopnia, że oddani fani marki Xperia będą skłonni wydać niemałe pieniądze na ich zakup. Wszystkiego dowiemy się za dwa tygodnie a do tego czasu musimy się jeszcze uzbroić w cierpliwość.

Źródło: Sony

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS