windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy S21 FE na pierwszych przeciekach! Jest na co czekać?

Samsung Galaxy S20 FE to świetny smartfon, który mniej wymagającym użytkownikom może zastąpić drogiego flagowca. Urządzenie zostało bardzo ciepło przyjęte przez rynek, jednak powoli nadchodzi czas na prezentację jego następcy. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawiają się pierwsze domysły i przecieki z nim związane. Jaki będzie Samsung Galaxy S21 FE? Co o nim wiemy? Sprawdźmy!

Samsung Galaxy S21 FE tak dobry, jak poprzednik?

W sieci pojawiły się pierwsze rendery ukazujące nam możliwe wzornictwo nadchodzącej nowości. Zaskoczenia nie ma. Pod względem wyglądu, Samsung Galaxy S21 FE może nam przywodzić na myśl modele A52/A72. Całe dobro kryje się pod obudową. Koncern z Korei może pokusić się o zastosowanie na pokładzie tego smartfona Snapdragona 870. Z pewnością będzie on wspierany przez modem 5G, 128/256 GB wbudowanej pamięci, a także przez solidną ilość pamięci RAM. Kamerkę do selfie ma cechować rozdzielczość 32 MP. Obstawiam także, że na pleckach Samsung postawi na zestaw aparatów bardzo zbliżony do tego, który znamy z podstawowego Galaxy S21. Samo urządzenie miałoby zostać przedstawione światu 19 sierpnia – zapewne również wtedy poznamy kolejną generację Galaxy Folda.

Samsung Galaxy S21 FE może być naprawdę ciekawie skrojonym smartfonem. Jestem ciekaw jak Samsung wyceni tą nowość. Na razie pozostaje nam jednak uzbroić się w jeszcze sporą dozę cierpliwości i czekać, aż do sieci trafią kolejne wieści związane z tym urządzeniem.

Źródło: Gizmochina, LetsGoDigital

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS