windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Aktualności Xiaomi

Xiaomi Mi Band 6 będzie hitem! Oto tania opaska z Chin!

Doczekaliśmy się! Xiaomi dziś zaprezentowało swoją opaskę, która znajdzie uznanie nie tylko w oczach osób, które cenią sobie aktywność fizyczną, ale i u tych z nas, którzy poszukują akcesorium pełniącego jednocześnie funkcję taniego zegarka. Czym zaskoczył nas koncern z Państwa Środka? Rzućmy okiem na rychłego lidera rynku w swoim segmencie!

Xiaomi Mi Band 6 to ładna i funkcjonalna opaska!

Xiaomi Mi Band 6 wyposażony został w ekran o przekątnej 1,56 cala, rozdzielczości 486 x 152 piksele i jasności 450 nitów. Koncern z Chin przygotował dla swojej nowej opaski aż 60 tarcz zegara. Sam ekran jest dotykowy i w teorii powinien być odporny na zarysowania dzięki zastosowaniu wytrzymałego szkła (nie zaszkodzi jednak zabezpieczyć go chociażby folią hydrożelową). Nie doczekaliśmy się obecności modułu GPS na pokładzie nowej opaski Xiaomi. Mamy za to tutaj pulsoksymetr. Mi Band 6 pozwoli nam rejestrować 30 różnych typów ćwiczeń. Oprócz tego sprawdzimy nasze tętno czy zmierzymy jakość snu. Nie zabrakło wodoszczelności do 5 ATM. Urządzenie zasilane jest za pośrednictwem baterii o pojemności 125 mAh, która pozwoli na 14 dni pracy. Pełne ładowanie będzie natomiast trwało około 2 godzin.

Za taką przyjemność przyjdzie nam zapłacić około 140 zł. Niestety w tej chwili nie pojawiły się jeszcze informacje wskazujące nam konkretną datę premiery Xiaomi Mi Band 6 w Polsce. Mam nadzieję, że już wkrótce koncern z Chin postara się o przedstawienie nam jakichś konkretnych wieści w tej kwestii.

Źródło: Xiaomi

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS