windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Plotki/przecieki Urzadzenia Xiaomi

Xiaomi Mi 11 Ultra z nowatorskim chłodzeniem!

Xiaomi Mi 11 Ultra powinien zadebiutować już jutro, wraz z opaską Mi Band 6, o której również wspominałem Wam dziś. Bez dwóch zdań będzie to smartfon z najwyższej półki, o topowej specyfikacji. Możemy więc być pewni, że doskonale sprawdzi się w najbardziej wymagających zadaniach. Tak skrojone urządzenie potrzebuje niezawodnego systemu chłodzenia. Gigant z Chin chyba znalazł rozwiązanie tego niezwykle delikatnego problemu.

Xiaomi Mi 11 Ultra Ci się nie przegrzeje?

Chłodzenie w przypadku Xiaomi Mi 11 Ultra składało się będzie z kilku warstw, które mają pomagać w równomiernym odprowadzaniu ciepła z podzespołów urządzenia. Xiaomi zapowiada, że będzie to najbardziej przemyślane i najlepiej działające chłodzenie dla smartfonów na rynku. Czy tak faktycznie będzie – dowiemy się dopiero gdy w sieci zostaną opublikowane pierwsze testy modelu Mi 11 Ultra. Owo nowatorskie chłodzenie ma składać się z radiatorów, miedzianych przestrzeni wodnych oraz specjalnej komory próżniowej, która odpowiadała będzie za zmianę stanu skupienia cieczy chłodzącej pod wpływem temperatury z układów scalonych. Brzmi ciekawie prawda? Na razie jednak mamy do czynienia z suchymi zapowiedziami Xiaomi, które zweryfikuje codzienne użytkowanie Mi 11 Ultra.

Mam nadzieję, że jutro Xiaomi powali nas na kolana w trakcie prezentacji swoich nowości. Jeśli chce na poważnie zawalczyć z Samsungiem o fotel lidera, to musi uraczyć nas naprawdę niezłymi smartfonami, które będą miały nam do zaoferowania sporo przydatnych funkcji oraz potężną specyfikację. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na premierę.

Źródło: GSM Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS