windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Aktualności Urzadzenia Xiaomi

Premiera Xiaomi Mi Band 6 już jutro! Czego oczekujemy?

Premiera Xiaomi Mi Band 6 to wydarzenie, na które czeka wielu fanów elektroniki ubieralnej. Poprzednie generacje opaski zdobyły ogromne rzesze fanów – nie tylko nad Wisłą. Nic więc dziwnego, że prezentacja Mi Band 6 cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem. Gigant z Chin swój nowy produkt pokaże nam już jutro. Co powinniśmy o nim wiedzieć?

Xiaomi Mi Band 6 – świetna opaska w dobrej cenie?

Aby pozostać jednym z liderów segmentu wearables, Xiaomi musi w przypadku swojej nowości postawić na ważne i wyczekiwane przez fanów funkcje. Najnowsze doniesienia wskazują na to, że Xiaomi Mi Band 6 wyposażona zostanie w tak potrzebny w dobie pandemii pulsoksymetr. Ponadto mówi się o tym, że na pokładzie opaski zamontowany zostanie moduł GPS oraz… mikrofon. Dzięki niemu ułatwiona byłaby interakcja z asystentami głosowymi. Domyślnym w przypadku Mi Band 6 ma być Alexa od Amazona – ze względu na ograniczony dostęp do usług Google w Państwie Środka. Wokół samego akcesorium narosło jeszcze wiele znaków zapytania, jednak możemy być pewni, że Xiaomi wszystkie wątpliwości rozwieje w trakcie jutrzejszej prezentacji.

Oczywiście możemy się spodziewać, że Xiaomi Mi Band 6 dość szybko zadebiutuje nad Wisłą. Zbliża się sezon na uprawianie sportu na wolnym powietrzu i koncern z Chin będzie chciał wykorzystać te uwarunkowania, by sprzedać jak najwięcej opasek Mi Band 6. Biorąc pod uwagę to, w jakich cenach debiutowali w Polsce poprzednicy, urządzenie na start nie powinno kosztować więcej niż 200 zł. Czekamy z niecierpliwością na jutrzejszą prezentację!

Źródło: Fone Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS