windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Urzadzenia

Sony Xperia 1 III to będzie świetny flagowiec! Wiemy coraz więcej!

Sony zdaje się ostatnimi czasy mocniej zaznaczać swoją obecność na rynku urządzeń mobilnych. Koncern z Japonii nieco się przebudził i oferuje nam świetne, choć sporo kosztujące smartfony. Znajdują one całkiem spore grono zwolenników, jednak daleko im do liderów rynku. Na horyzoncie pojawił się właśnie model Xperia 1 III, który będzie arcyciekawą propozycją w segmencie flagowych smartfonów!

Sony Xperia 1 III zapowiada się fantastycznie!

Najmocniejsza Xperia zaoferuje nam – według wstępnych doniesień – dostęp do najwyższej jakości wyświetlacza OLED. Sercem flagowca ma być procesor Qualcomm Snapdragon 888 ze zintegrowanym modemem 5G i obsługą WiFi 6. Jak na topowego smartfona przystało, nie zabraknie nam pamięci RAM. Pod tym względem Sony postawi na dwa warianty flagowca. Pierwszy zaoferuje nam 12 GB pamięci operacyjnej. Drugi natomiast, wyposażony zostanie w aż 16 GB RAM. Pamięci na dane użytkownika uzyskamy odpowiednio 256 GB lub 512 GB. Całość pracować ma oczywiście pod kontrolą Androida 11. Nie znamy jeszcze konfiguracji aparatów Xperii 1 III. Możemy się jednak spodziewać, że japoński koncern postawi w tej kwestii na absolutnie topowe rozwiązania.

Mam nadzieję, że kolejne tygodnie przyniosą nam nowe wieści związane z nadchodzącym flagowcem Sony. Koncern z Japonii konsekwentnie odbudowuje swoją pozycję na rynku smartfonów. I wychodzi mu to o wiele lepiej, niż Nokii, HTC czy LG. Trzymam kciuki za Sony, gdyż marka Xperia zyskała w przeszłości zbyt dużą sympatię użytkowników, by pozwolić jej popaść w niepamięć.

Źródło: Android Next

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS