windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Ciekawostki Microsoft Windows 10

Windows 10 z kolejnymi zmianami! System zaczyna się podobać?

Nie od dziś wiadomo, że Microsoft chce w tym roku wdrożyć poważne zmiany wizualne do systemu Windows 10. W zasadzie swój plan zaczął realizować już w ubiegłym roku, gdy zmieniło się Menu Start oraz jego ikony. W drugiej połowie 2021 czekają nas natomiast kolejne poprawki we wspomnianej kwestii. O niektórych z nich pisałem Wam wcześniej. Dziś natomiast mam dla Was kolejne wieści w tej kwestii!

Windows 10 w tym roku z poważnymi zmianami!

Microsoft pracuje obecnie nad wdrożeniem do systemu nowych ikon podstawowych – tych, które określają nam wizualnie takie aspekty systemu, jak foldery, ikony dysków czy chociażby Kosz. Zmienią się one nie do poznania – oczywiście na lepsze – by poprawić spójność nadchodzącego, nowego interfejsu Windowsa. Muszę przyznać, że nowe ikony mi się podobają. Nie są nazbyt krzykliwe, ale zostały utrzymane w tonie, do którego Microsoft zdążył nas przyzwyczaić w przeciągu kilkunastu ostatnich miesięcy. Nowość mogą sprawdzać już testerzy Windowsa 10. Zmiany bowiem są forsowane w przypadku wersji oprogramowania Windows 10 Insider Preview, o numerze 21343. Możemy więc być niemal pewni, że na skalę globalną zostaną wdrożone w przypadku jesiennej, dużej aktualizacji „okienek”.

Z niecierpliwością czekam na jej wdrożenie. Musimy jednak uzbroić się w cierpliwość i poczekać jeszcze te kilka miesięcy, zanim koncern z Redmond zdecyduje się na wdrożenie nowości w skali globalnej. Mam nadzieję, że do tego czasu poznamy jeszcze inne funkcje i rozwiązania, które trafią do Windowsa 10 jesienią.

Źródło: Windows Insider

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS