windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Ciekawostki

Spotify z ważnymi nowościami! Tak zmienia się popularna usługa!

Spotify to wiodąca usługa na rynku streamingu muzyki. W zasadzie cieszy się największą popularnością w swoim segmencie. Dlatego jej twórcy nieustannie ją ulepszają, by służyła nam jak najlepiej. Dziś dowiedzieliśmy się, że lada moment do aplikacji serwisu dedykowanej rozmaitym platformom trafią bardzo istotne z punktu widzenia użytkownika usprawnienia. Czy

Spotify z ważnymi nowościami!

Zmiany obejmą ekran główny aplikacji, a ich celem będzie dostarczanie nam jeszcze lepiej spersonalizowanych treści. Serwis chce m.in. przypominać nam utwory, których słuchaliśmy jakiś czas temu, a o których później zapomnieliśmy – taki muzyczny wehikuł czasu. Spotify będzie także w większym stopniu eksponować nam zyskujące na popularności podcasty. Ponadto po zmianach łatwiej nam będzie inicjować odtwarzanie utworów z poziomu ekranu głównego. Nie będziemy musieli się w tym celu przebijać przez submenu. Najciekawszą nowość zostawiłem na koniec. Spotify zaoferuje nam zupełnie nowy system informacyjny – platforma będzie polecała nam nowe utwory słuchanych przez nas artystów nawet, jeśli nie dodaliśmy ich do obserwowanych. W ten sposób chce pomóc nam rozwijać nasz gust muzyczny.

Wdrożenie wyżej wymienionych nowości to nie melodia odległej przyszłości. Serwis zamierza bowiem udostępnić je wszystkie użytkownikom do końca kwietnia. Jestem ciekaw, czy faktycznie uczynią serwis Spotify lepszym. A czy Wy korzystacie z niego na co dzień?

Źródło: Spotify

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS